תעסוקה ופיתוח קריירה

במרכז הישראלי לתעסוקה מתמחים בשילוב בתעסוקה ופיתוח קריירה, ומציעים מגוון רחב של תוכניות ייחודיות המיועדות לאוכלוסיות שונות

למי זה מתאים?​

כל אחד ואחת יכולים למצוא את עצמם באחת מהתוכניות שלנו בדרך למציאת עבודה, לפיתוח קריירה או להתמודדות עם אתגרים של עולם התעסוקה.

אנחנו כאן כדי ללוות אותך באופן אישי שמותאם רק לך ולצרכים שלך.

קבוצה מגוונת של אנשים
אישה מהורהרת

איך זה עובד?​

ליווי לשילוב בתעסוקה מבוסס על עבודה צמודה איתך, מחפש או מחפשת העבודה, במטרה לחזק את התפיסות והידע שלך לגבי עולם העבודה, לפתח מיומנויות חשובות, ללמוד באמצעות התנסות ולבנות מסלולים להתפתחות בקריירה.

כדי שתוכל/י לממש את הפוטנציאל שלך אנחנו נעבוד בצורה מערכתית גם איתך וגם עם הקהילה שלך או עם כלל הגורמים המלווים אותך, לפי הצורך.

פתרונות חכמים​

לצד הליווי לשילוב בתעסוקה אנחנו נוכל לחבר אותך לקבלת מענים נוספים לצרכים שלך כמו פתרונות כלכליים, שירותים רפואיים, השכלה ולימודים, קשרים לארגונים אחרים וחיבורים אישיים.

כחלק מתהליך הליווי נוכל לסייע לך לברר האם ישנם אפיקים נוספים שטרם הכרת, שיאפשרו לך לקבל זכויות או שירותים נוספים שמגיעים לך מהממשלה.

בחור חכם ומחוכם

ההתחייבות שלנו

אנחנו מתחייבים לשילוב בתעסוקה בשוק העבודה הפתוח ומתחייבים על תנאי ההעסקה ביחסי עובד-מעביד מלאים ובשכר מינימום ומעלה, עם כל התנאים הסוציאליים להם זכאי העובד/ת.

אודות המרכז

אנחנו ארגון ותיק ומוכר הפועל משנת 2000 בפריסה ארצית רחבה

תעסוקה ופיתוח קריירה

אנחנו כאן כדי ללוות אותך באופן אישי שמותאם רק לך ולצרכים שלך

שירותים למעסיקים

אנחנו מתמחים בשילוב בתעסוקה של אוכלוסיות מגוונות בעלות כישורים שונים, מכל רחבי הארץ