תוכנית JETT

מודל עבודה מקצועי ייחודי שפותח על ידי המרכז הישראלי לתעסוקה, שכולל הכשרה אינטנסיבית במקום העבודה וגם תמיכה מתמשכת בהשתלבות בתפקיד

תוכנית JETT, ראשי תיבות של (Joining, Exploring, Training Towards-work) היא מודל עבודה מקצועי ייחודי שפותח על ידי המרכז הישראלי לתעסוקה.
במסגרת התוכנית ניתן להשתלב באופן הדרגתי בשוק העבודה התחרותי, באופן המותאם לכישוריך ושאיפותיך התעסוקתיות. 

המרכז הישראלי לתעסוקה פועל בשיתוף פעולה הדוק עם בתי עסק המרוכזים באזור מוגדר ומאוחדים תחת גוף מנהל/מארגן כמו קניונים, מרכזי קניות ומסחר, אזורי תעשיה, וכן עם מעסיקים מעולמות תוכן מגוונים כגון בתי מלון, בתי חולים, דיור מוגן לגיל השלישי וכדומה. 

שיתופי פעולה אלה מאפשרים לנו להציע לך להשתלב במגוון משרות מתחומים שונים המרוכזים במתחם תעסוקתי אחד, בהתאם לכישוריך, מיומנויותיך והחלומות התעסוקתיים שלך.
בנוסף נוכל לאפשר לך הזדמנויות לניידות ולקידום בין משרות באותו אזור או באותו תחום, וכך להגדיל את דרגות חופש הבחירה התעסוקתי שלך.

במסגרת התוכנית אנחנו נספק לך הכשרה מותאמת אישית בתמיכה אינטנסיבית: ההכשרה תינתן באופן אישי, פרטני או קבוצתי, על מנת לצייד אותך במיומנויות ובידע הדרושים לביצוע התפקיד בו בחרת להשתלב.
ההשתלבות שלך בתפקיד תתבצע באופן מדורג, במטרה לפתח את הקריירה שלך לאורך זמן.
המלווה התעסוקתי שלך יהיה נוכח במקום העבודה וכך נוכל להבטיח לך תמיכה והדרכה מתמשכת בתהליך השילוב בתפקיד.
אנחנו נסייע לך בלמידת התפקיד ובאסטרטגיות לשיפור מיומנויות, ניתן  מענה בהתמודדות עם אתגרים ונקפיד לקיים יחד הערכות של התפקוד שלך בעבודה.
נעבוד על פי  תוכנית הפעולה האישית שלך ונגדיר יחד מטרות שיחזקו את העצמאות שלך, כדי שבהמשך ניתן יהיה להפחית את נוכחות המלווה התעסוקתי שלך ולאפשר לך להמשיך בתפקיד באופן עצמאי ככל האפשר. 

איך אדע איזו תוכנית מתאימה לי?

הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותך ולעזור לך לבחור את התוכנית שתתאים בדיוק לצרכים שלך.

אודות המרכז

החברה המובילה בישראל בפיתוח ובהפעלת שירותים לשיקום תעסוקתי ופיתוח קריירה

תעסוקה ופיתוח קריירה

אנחנו מתחייבים לשילוב בשוק העבודה הפתוח ועל תנאי ההעסקה ביחסי עובד-מעביד מלאים

שירותים למעסיקים

אנו גאים ללוות תהליכים של שילוב בתעסוקה של יותר מ-25,000 עובדים ועובדות במגוון משרות

צור קשר

השאירו פרטים ואנחנו חוזרים אליכם צ׳יק צ׳ק