דיור נתמך

המרכז ישראלי לתעסוקה וחטיבת אדם מקבוצת עמל ומעבר שמחים להשיק תכנית חדשנית לדיור נתמך באזור הצפון!

התוכנית מלווה את תהליך המעבר למגורים עצמאיים בקהילה של אנשים עם מוגבלויות, היא מפוקחת ומתוקצבת על ידי מינהל מוגבלויות, משרד הרווחה והביטחון החברתי ונותנת מענה לאלו הרוצים/ות להתגורר עצמאית בקהילה, מאזור חדרה וצפונה.

התוכנית מיועדת לא.נשים בגילים 21-55 עם מוגבלויות פיסיות, מוגבלות שכלית התפתחותית, הנמכה קוגניטיבית, אוטיזם בתפקוד גבוה ולקויות חושיות. היא מיועדת לאלה המתגוררים/ות בבית הוריהם או במסגרות חוץ-ביתיות ומעוניינים/ות לחיות באופן עצמאי בקהילה, וגם לאלה אשר כבר מתגוררים/ות בקהילה אך מרגישים/ות צורך בסיוע וליווי מקצועי נוסף.

כל משתתף/ת בתוכנית מלווה באופן אישי על ידי מדריך ומתאם טיפול, הקובעים ביחד עם המשתתף/ת את אופי הליווי והתדירות שלו, בהתאם לצרכים ולרצונות. תחומי הליווי מגוונים וכוללים תמיכה במציאת דירה או מציאת שותף/ה, רכישת כישורי חיים ומיומנויות לניהול חיים עצמאיים, מיצוי זכויות וצריכת שירותים קהילתיים, פעילויות פנאי וחברה, רכישת כלים ומיומנויות לניהול כלכלי, סיוע בעבודת תחזוקה בדירה ועוד.

את התוכנית מלווים צוותים מקצועיים של חטיבת אדם והמרכז הישראלי לתעסוקה בכל רחבי הצפון, שישמחו להעניק פתרונות כוללים ושירותי המשך מקבוצת עמל ומעבר לדיור, שילוב בתעסוקה ופיתוח קריירה.

פנו אלינו לפרטים וקביעת פגישה עם אינה מושינאט, מנהלת התכנית: [email protected]

איך אדע איזו תוכנית מתאימה לי?

הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותך ולעזור לך לבחור את התוכנית שתתאים בדיוק לצרכים שלך.

אודות המרכז

החברה המובילה בישראל בפיתוח ובהפעלת שירותים לשיקום תעסוקתי ופיתוח קריירה

תעסוקה ופיתוח קריירה

אנחנו מתחייבים לשילוב בשוק העבודה הפתוח ועל תנאי ההעסקה ביחסי עובד-מעביד מלאים

שירותים למעסיקים

אנו גאים ללוות תהליכים של שילוב בתעסוקה של יותר מ-25,000 עובדים ועובדות במגוון משרות

צור קשר

השאירו פרטים ואנחנו חוזרים אליכם צ׳יק צ׳ק